Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Надлюдина й сучасні технології: у пошуках нового гуманізму
Название (сокращённое отображение): 
Завтра, 1 червня, у межах Фокус-теми «Проект майбутнього» VIІI Міжнародного фестивалю Книжковий арсенал відбудеться дискусія «(Над)людина й сучасні технології: у пошуках нового гуманізму». Учасники: Джозеф Теббі, Олександр Івашина, Василь Милько, Микола Скиба, Йосип Сивенький

Бурхливий розвиток технологій і робототехніки спонукав нові дискусії про концепцію людини, її унікальні здатності, її уявлення про щастя й смисл буття. Деякі принципово важливі знання про людський мозок, пам’ять, генетику нині відкривають за допомогою надсучасних сканувань і багатовимірного моделювання. Доповнена віртуальна реальність дозволяє по-іншому бачити досвід іншого, і це зовсім не світ примітивних симуляцій, із якого починалися комп’ютерні ігри. 

Популярна теорія трансгуманізму мислить людину без страждань і смерті, на варті її щастя стоятиме наука. Але чи буде можливим щастя без досвіду болю й старіння? І як майбутнє, в якому мріється про здорове, вічно молоде тіло, сприйматиме всяку недосконалість? Адже сьогодні люди після травм долають фізичні й соціальні труднощі, модифікують своє тіло за допомогою біонічних протезів і стають у певному смислі сучасними надлюдьми, розширюючи наші уявлення про людську природу. То що саме захоче знати про себе людина й узяти з собою в майбутнє? Про це під час дискусії говоритимуть унікальні теоретики й практики зі сфери інформаційних технологій, філософії, літератури й прогнозування.
Дискусія «(Над)людина й сучасні технології: у пошуках нового гуманізму» відбудеться у межах Фокус-теми «Проект майбутнього» VIІI Міжнародного  фестивалю Книжковий арсенал завтра, 1 червня о 18:00.
Учасники: Джозеф Теббі, Олександр Івашина, Василь Милько, Микола Скиба, Йосип Сивенький.
Кураторка фокус-теми головна редакторка KORYDOR – Віра Балдинюк.
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9