Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На львівській митниці вилучили раритетний «Кобзар»
Название (сокращённое отображение): 
Працівники львівської митниці вилучили у 31-річного чоловіка раритетне видання «Кобзаря» Тараса Шевченка, яке той намагався вивезти за кордон. Цей примірник повинен бути занесений до Державного реєстру національного культурного надбання України

Працівники львівської митниці вилучили у мешканця Дніпропетровщини раритетне видання «Кобзаря» Тараса Шевченка, яке той намагався вивезти за кордон. Про оце 9 березня повідомила прес-служба ДФС у Львівській області.

Разом із «Кобзарем» 1907 року видання у 31-річного чоловіка вилучили ще 63 предмети історичної та культурної цінності.

За висновками експертів, це видання «Кобзаря» є одним з перших на той час повних зібрань творів Тараса Шевченка. Цей примірник має історичну та культурну цінність і повинен бути занесений до Державного реєстру національного культурного надбання України.

Невдовзі «Кобзар» передадуть на зберігання до однієї з бібліотек Львова, де йому буде забезпечено фахову реставрацію, наукове опрацювання, фізичне зберігання та удоступнення для користувачів.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9