Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На Львівщині розвиватимуть культурне життя народних домів
Название (сокращённое отображение): 
У 2016 році у селах та містечках Львівської області проведуть понад 30 тисяч мистецьких заходів. Тут впроваджуватимуть нову концепцію роботи та розвитку народних домів

Департамент з питань культури, національностей та релігій при Львівській обласній державній адміністрації впроваджуватиме нову концепцію роботи та розвитку народних домів Львіщини. Зокрема, нова стратегія передбачає, що у кожному населеному пункті щонайменше двічі на місяць відбуватимуться культурно-мистецькі заходи із залученням артистів театру, майстрів народної творчості, художників, музичних та танцювальних колективів. Загалом за рік заплановано провести понад 33 тисячі додаткових мистецьких заходів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

"Ми напрацювали широкий перелік заходів та культурно-мистецьких подій, - сказала директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська. – Також врахували побажання дітей, молоді, людей середнього та похилого віку. Відповідно будь-хто знайде цікаві для себе події".

Зокрема, у кожен народний дім Львівщини завітає мандруючий професійний та аматорський кінотеатри. Для перегляду буде запропоновано стрічки української анімації для дітей, сучасна українська кінематографія та архівні стрічки з фонду контори прокату кіно.

Окрім того, до поїдок у райони та міста області  долучаться викладачі та студенти Львівських університетів, музичної та мистецької академій. Вони читатимуть лекції, які супроводжуватимуться візуальними презентаціями.  Нова програма Народних домів також передбачає майстер-класи від художників, пересувні виставки, фотовиставки, національно-патріотичне виховання за участі пластунів, спортивні змагання та зустрічі з відомими діячами та спортсменами.

Слід зазначити, що у деяких Народних домах уже зараз тривають різноманітні культурно-мистецькі заходи. Зокрема, уже 9-10-11 жовтня в Бродах транслюватимуть відомі стрічки "Поводир", "Брати" та "Політ золотої мушки".

Загалом в області налічується 1 376 народних домів. Нова концепція народних домів запрацює з 1 січня 2016 року.  

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9