Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На Контрактовій площі столиці відбудеться Перший Київський бал
Название (сокращённое отображение): 
На території Контрактової площі 1 та 2 червня буде проходити Перший Київський бал. Заплановані майстер-класи з танців від відомих хореографів, безліч живої музики, спілкування із зірками сцени, знаними спортсменами

На території Контрактової площі та прилеглої до неї вулиці Петра Сагайдачного у Подільському районі столиці 1 та 2 червня буде проходити Перший Київський бал. Підписано відповідне розпорядження КМДА.

Як повідомляють організатори, на два дні Контрактову площу перетворять на найбільшу танцювальну площу Європи, де зберуться прихильники активного способу життя – будуть майстер-класи з танців від відомих хореографів, безліч живої музики, спілкування із зірками сцени, знаними спортсменами, а кожен глядач стане учасником свята.

Крім того, під час балу 1 червня, у День захисту дітей, планується встановити рекорд України – близько однієї тисячі дітей з усієї країни одночасно танцюватимуть вальс. Протягом другого дня балу, 2 червня, на сцену вийдуть досвідчені танцюристи, серед них – учасники Асоціації університетів третього віку, які покажуть вправність у «срібному вальсі». За інформацією організаторів, підтримають їх народна артистка України Валентина Степова та заслужений артист України Григорій Чапкіс.

Розважальну програму будуть вести популярні радіо-діджеї. Під час балу в онлайн-режимі відбудеться Національний відбір учасників міжнародного музичного конкурсу «Берлінська перлина» (Berlinare Perle). Журі відбору очолить народний артист України, артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.

Також цікавими гостям заходу будуть: автограф-сесії з відомими українцями, квітковий парад та різноманітні навчальні студії, які проходитимуть протягом двох днів балу. Волонтерами-танцюристами, які заохочуватимуть глядачів стати учасниками хореографічних постановок, будуть дебютанти цьогорічного віденського балу у Києві.

Проведення Першого Київського балу сприятиме популяризації бальної культури та створенню нової культурної традиції у столиці та поширенню позитивного іміджу України як європейської столиці, яка поділяє спільні з Європейським Союзом цінності й надбання.

 

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9