Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На фінансування Українського інституту у 2018 році виділять не менше ₴20 млн
Название (сокращённое отображение): 
Український інститут — відомство, що презентуватиме сучасну Україну за кордоном, отримає від держави не менше ₴20 мільйонів гривень. Установа має працювати за зразками Ґьоте-інституту, Польского інституту, Чеського центру та інших

 Український інститут — установа, що презентуватиме сучасну Україну за кордоном. Проект інституту було вперше продемонстровано на початку 2017 року. Установа має працювати за зразками подібних закладів за кордоном: Ґьоте-інституту, Польского інституту, Чеського центру, Австрійського культурого форуму, Британської Ради і т.д.).

Цьогоріч про фінансування Українського інституту в ефірі «Громадського радіо» повідомила перша секретарка МЗС, координаторка проекту «Український інститут» Ірина Шум. За її словами, цього року піде частина коштів, виділених на загальні потреби публічної дипломатії, на фінансування інституту.

Йдеться щонайменше про 20 мільйонів гривень.

«На загальні потреби публічної дипломатії виділено 77 мільйонів гривень, які були минулого року, але цього року вони будуть розподілені по-іншому. В першу чергу це є потреби публічної дипломатії МЗС, але частина з них піде на Український інститут. Зараз я не готова сказати про конкретну цифру, але це однозначно буде не менше, ніж 20 мільйонів гривень», — повідомила Ірина Шум.

Як раніше повідомлялося, три пілотні відділення «Українського інституту» планувалося відкрити до кінця 2017 року — у Берліні, Варшаві та Парижі.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9