Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На 25 Book Forum у Львові вперше приїде канадський письменник Пітер Воттс
Название (сокращённое отображение): 
На форумі видавців у Львові відбудеться презентація перекладів українською романів Пітера Воттса «Сліпобачення» та «Ехопраксія» за участі автора

На форумі видавців у Львові  «Видавництво Жупанського» презентує перші два переклади українською романів Пітера Воттса «Сліпобачення» та «Ехопраксія».

Роман «Сліпобачення» («Blindsight») був вперше опублікований у жовтні 2006 року. Події роману відбуваються наприкінці XXI сторіччя, екіпаж земного космічного корабля намагається здійснити перший контакт з інопланетною цивілізацією.

Окрім проблеми неможливості контакту, що розглядається на рівні, дотепер притаманному лише творам Станіслава Лема, багато уваги в «Сліпобаченні» присвячено проблемам зв’язку свідомості та інтелекту, а також трансгуманізму. 2007 року «Сліпобачення» був номінований на Премію Г’юґо. З того часу твір був перекладений багатьма мовами: німецькою, польською, японською, фінською тощо. 2009 року «Сліпобачення» одержав польську премію SFinks за кращий іноземний науково-фантастичний роман, 2010 року — іспанську премію Xatafi-Cyberdark за кращий іноземний фантастичний роман, а 2014 — японську премію Сейун за найкращий перекладений роман.

Пітер Воттс також редагував канадський науково-фантастичний журнал On Spec Magazine, брав участь у створенні науково-фантастичного фільму та телепроекту Strange Frame, на ранніх стадіях розробляв чернетки історії для гри Homeworld 2 у Relic Entertainment.

Варто додати, що цей візит в Україну стане першим для Пітера Воттса і відбудеться за сприяння Embassy of Canada in Ukraine.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9