Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
На «ВКонтакте» подали до суд за розміщення книжок
Название (сокращённое отображение): 
Російське видавництво «Ексмо» подало в суд на «ВКонтакте» за розміщення книжок

Найбільше російське видавництв “Ексмо” вимагає від соціальної мережі 350 тисяч рублів (8680 грн.). У стільки компанія оцінила свої втрати від незаконного, на її думку, розміщення чотирьох книжок в інтернеті. Як повідомляють ЗМІ, мова йде про популярні твори – еротичний бестселер британської письменниці Еріки Леонард Джеймс “50 відтінків сірого” ​​, фантастичнийромані “Таня Гроттер і магічний контрабас” російського автора Дмитра Ємця та фентезі від Гая Юлія Орловського. Втім представник видавництва Дарина Шпилева не змогла підтвердити інформацію, що в позові згадуються саме ці книжки:
“Ініціатором позову до ” ВКонтакте ” стала Асоціація із захисту авторських прав в інтернеті, учасником якої є видавництво” ЕКСМО“. Позов поданий після того, як представники соціальної мережі проігнорували претензії про видалення творів чотирьох авторів, які поширюються незаконно, без дозволу правовласників “.

В Асоціації з захисту авторських прав заявляють, що претензій до соціальної мережі “Вконтакте” може виявитися значно більше, якщо до судового розгляду підключаться інші видавці. Повідомляється про 10 тисяч виявлених порушень авторського права. У керівництві соціальної мережі ситуацію не коментують. Компанія нещодавно вже судилася з правовласниками. Позови проти “ВКонтакте” подавали компанії звукозапису. Однак позови були відхилені. А апеляційні інстанції зовсім недавно підтвердили те, що керівництво “ВКонтакте” не може нести відповідальність за те, що розміщують користувачі.

З середини минулого року в Росії діє  ”антипіратський закон”. Він передбачає досудове блокування сайтів. Під поняття “нелегальний контент ” потрапляють тільки фільми.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9