Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
МЗС Open Air 2018: Прем'єра історичного перформансу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І. Початок славного служіння»
Название (сокращённое отображение): 
21 червня 2018 року о 19.30 у відкритому просторі між фасадом будівлі і колонадою МЗС відбудеться традиційний щорічний МЗС Open Air. У рамках проекту відбудеться прем'єра історичного перформансу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І. Початок славного Служіння»

Під час МЗС Open Air 2018, провідною темою якого стала тематика гендерної рівності, а також вшанування європейської історичної спадщини України, відбудеться прем'єра історичного перформансу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І. Початок славного Служіння». Це дійство присвячене нмаловідомій для широкого загалу долі Едігни, доньки Анни Київської та короля Франції Генріха І, онуки Великого князя Київського Ярослава Мудрого, яка в молодому віці залишила рідну для неї Францію, вирушивши  у довгу подорож, і в результаті знайшла свою долю в селищі Пух (територія сучасної Німеччини), де вона і провела решту свого життя. У 1600 р. римо-католицька церква канонізувала Едігну. 

Свою поетично-візуальну версію долі Едігни подають поет та автор сюжету Олександр Ірванець та постановник вистави Федір Баландін. До підготовки вистави долучилася  Ірма Вітовська-Ванца, Федір Стригун, Анастасія Блажчук, Андрій Єрмоленко, Остап Ступка, Олексій Березюк, Тарас Компаніченко, Євген Нищук, Іван Небесний, Іван Рябчій, Олег Грищенко.
Організатори події - МЗС України, «Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kyiv Fest».
 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9