Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Музейний вікенд в кінотеатрі «Київ» — 18-20 травня
Название (сокращённое отображение): 
З 18 по 20 травня в кінотеатр «Київ» триватиме «Музейний вікенд». У програмі - три арт-фільми, що будуть спеціально презентовані в рамках KyivArtWeek, про життя і творчість митців епохи Відродження

Запрошуємо на «Музейний вікенд» з 18 по 20 травня в кінотеатр «Київ»!

«Музейний вікенд» — це три арт-фільми, що будуть спеціально презентовані в рамках KyivArtWeek, про життя і творчість митців епохи Відродження. Стрічки про Леонардо да Вінчі, Рафаеля та Боттічеллі, що завоювали прихильність глядачів по всьому світу, розкриють раніше невідомі факти з життя митців.

Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані

18 травня

Досвідчені фахівці розкриють нам історію життя й творчості Леонардо да Вінчі у фільмі, на створення якого пішло 6 років. «Леонардо да Вінчі: Геній у Мілані» був знятий на основі грандіозної експозиції, присвяченої художнику в рамках EXPO в Мілані. На великих екранах ми побачимо ґрунтовне дослідження та історію сотень картин митця, у тому числі легендарної Тайної вечері та Атлантичного кодексу.

Рафаель: володар мистецтв

19 травня

«Рафаель: володар мистецтв» — це перший фільм про життя та творчість одного з найвідоміших художників світу – Рафаеля Санті! У стрічці ми відвідаємо десятки музейних локацій, а також ретельно розглянемо понад 20 робіт художника. Професійні коментарі дозволять зрозуміти як твори Рафаеля ілюструють фрагменти з його життя.

Боттічеллі: Інферно

20 травня

Фільм-виставка розкриє загадки на мапі пекла Данте та секрети найбільш бунтівного художника Ренесансу. Чому «Інферно» Сандро Боттічеллі залишилася незавершеною? Як картина загублена та повернена до життя? Ця стрічка — захоплива історія, яка розкриває несподівану, темну сторону художника, відомого такими спокійними та ідеалістичними роботами, як «Народження Венери» і «Весна».

 

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9