Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Музей історії України вводить систему «плати скільки хочеш»
Название (сокращённое отображение): 
Національний музей історії України запустив систему «плати скільки хочеш». Раз на місяць у вихідні відвідувачі закладу зможуть платити за вхід будь-яку суму, яка в результаті буде спрямована на міні-проекти для покращення НМІУ

Національний музей історії України запустив новий меценатський проект.

Раз на місяць у вихідні відвідувачі музею зможуть платити за вхід будь-яку суму. Ці кошти будуть спрямовувати на якийсь міні-проект для покращення НМІУ.

«Таким чином, кожен, хто візьме участь у цьому благодійному проекті, стане меценатом музею, – зазначають ініціатори проекту. – Щомісяця ми оголошуватимемо конкретну мету і звітуватимемо про зміни, які відбулися завдяки меценатам. Така практика запроваджується вперше серед столичних музеїв».

24 і 25 травня в НМІУ збирали на табличку з англомовною назвою музею, яку розмістять на фасаді. Вона свідчитиме про те, що київський історичний музей відкритий не лише для українців, але й для іноземців, які зможуть послухати екскурсії англійською мовою й дізнатися про Україну більше.

У травні НМІУ провів першу акцію «Стань меценатом – підтримай музей. Плати за вхід скільки можеш», у межах якої  вдалося зібрати 4 260 грн. За ці кошти музей придбав великий синьо-жовтий прапор, який на День Конституції України, 28 червня, урочисто піднімуть на щоглі над НМІУ. Решту коштів музей спрямує на виготовлення і встановлення таблички, яка є значно дорожчою.   

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9