Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Молоді художники представили виставку в галереї «Ужгород»
Название (сокращённое отображение): 
У галереї «Ужгород» свої роботи презентували члени Молодіжного об'єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України. Молоді митці частіше звертаються до авангарду, відходять від класики, експериментують із кольором, фактурою, формою

30 листопада у галереї «Ужгород» свої роботи презентували члени Молодіжного об'єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України.

Свою творчість глядачам представили двадцятеро учасників спілки й п’ятеро кандидатів на вступ до неї. Переважають з-поміж 35 робіт пейзажі й натюрморти, виконані олією. Однак є тут і зразки акварелі та пастелі.

Молоді митці частіше звертаються до авангарду, відходять від класики, експериментують із кольором, фактурою, формою. Крім образотворчого представлене й декоративно-ужиткове мистецтво.

«Експозиція вартує уваги тому, що вона несхожа на те, що пропонує старше покоління закарпатських митців. Молоді люди не зосереджуються сьогодні на конкретних стилях, течіях, не тримаються рамок – у них свої задумки, яким вони й слідують, і тому ця виставка неординарна, насичена і буде справді цікавою дуже багатьом», – відзначає художник Микола Шете.

До огляду експозиція доступна щонайменше два тижні.

 

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9