Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «АRT PREMIER»
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «АRT PREMIER»

art-premier«АRT PREMIER» - перший міжнародний вокально-хореографічний конкурс-фестиваль. Він сприяє популяризації творів відомих українських та сучасних композиторів та естетичному вихованню підростаючого покоління.Головною метою конкурсу є виявлення обдарованої молоді, розвиток українського хореографічного та вокального мистецтв.

Участь у фестивалі – це унікальна можливість для молодих музикантів виступити на професійній сцені, тим паче, що їхній талант оцінюватимуть народні і заслужені артисти, ректори вищи музичних навчальних закладів, двері яких будуть відчинені для талановитих конкурсантів.

Можливість продемонструвати свої творчі доробки на «АRT PREMIER» мають як дитячі та юнацькі колективи, так і солісти в номінаціях вокал і хореографія, академічний вокал, народний вокал, естрадний вокал, ансамблі.

У фестивалі, що відбувся 25-28 лютого у столиці заявки на участь подали близько 500 конкурсантів з України, Росії та Литви. Оцінювали обдарування у кількох номінаціях професійне міжнародне журі.

Адреса: вул. Драгоманова, 44а, оф. 193, м. Київ, 02068

Тел.: (044) 253-93-35; (050)  977-13-13

Е-mail: vivatart@gmail.com

www.vivatart.com.ua

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9