Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava
Название (сокращённое отображение): 
У Полтаві з 8 по 10 червня відбудеться Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava, що фактично став продовженням проектів Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ

Протягом 3 днів у Полтаві Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava запропонує своєрідну "культурологічну прогулянку містом" у супроводі поетів із України, Швеції, Німеччини та Британії.

8 червня на відвідувачів фестивалю чекають поетичні читання у Решетилівці та на полі Полтавської битви. Тут можна буде почути Сергія Жадана, Галину Крук, Оксану Забужко, Агнету Плейель, Мальте Перссона та Ігоря Померанцева.

Офіційне відкриття Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Poltava відбудеться 9 червня на площі біля театру Гоголя. У кінотеатрі покажуть фільм Ігоря Померанцева та Лідії Стародубцевої "Ампутація" (поезія та війна), також відбудеться літературний вечір Оксани Забужко, мультимедійний проект-вистава"Безкінечна подорож, або Енеїда" за участю Юрія Андруховича та рок-концерт гурту"Жадан і Собаки".

Завершить фестиваль концерт сучасної класичної музики у виконанні Квартету імені Левка Ревуцького. Композитори Томас Єннефельт зі Швеції та Золтан Алмаші з України написали його спеціально для Meridian Poltava й твір виконуватиметься вперше.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9