Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний конкурс виконавців на дерев’яних духових інструментах імені Володимира Антонова
Название (сокращённое отображение): 
З 4 по 9 лютого в Києві відбудеться Перший Міжнародний конкурс виконавців на дерев’яних духових інструментах імені Володимира Антонова

Перший Міжнародний конкурс виконавців на дерев’яних духових інструментах імені Володимира Антонова за номінаціями “Флейта” та “Кларнет” відбудеться з 4 по 9 лютого 2013 року в столиці. У конкурсі візьме участь 41 учасник віком від 17 до 27 років із 9 країн світу. До складу журі входять відомі музиканти й композитори з Ізраїлю, Росії, України та Японії. Очолить журі композитор, професор, народний артист України ректор КІМ ім. Глієра Олександр Злотник.

Щоб визначити найкращих флейтистів та кларнетистів, конкурс проходитиме в 4 етапи: відбірковий тур за документами та відеозаписами, І та ІІ тури — виступи із сольною програмою (під акомпанемент фортепіано), ІІІ тур — у супроводі симфонічного оркестру.

Відкриття та прослуховування з вільним доступом відвідування пройдуть у приміщенні Київського будинку вчених, а ІІІ тур,учасники якого виступатимуть у супроводі симфонічного оркестру,— в Національній філармонії України.

Урочиста церемонія нагородження і заключний концерт переможців конкурсу відбудуться в Національній філармонії.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9