Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька»
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька»

inter-ljalkaІніціатором проведення Міжнародного фестивалю театрів для дітей «Інтерлялька» став Закарпатський обласний театр ляльок у 1990 році.

У 1997 р. фестиваль включено до Міжнародної асоціації театральних діячів світу (УНІМА). 

Фестиваль сприяє активізації і зміцненню творчих зв’язків між театрами України та країнами, в першу чергу, держав, що входять до складу Карпатського Єврорегіону (Словаччина, Угорщина, Румунія, Польща), які є постійними його учасниками. У фестивалі приймають участь і країни СНД (Росія, Білорусь) та далекого зарубіжжя ( Чехія, Словенія, Югославія, Австрія, Німеччина, Бельгія, Франція). З кожним наступним фестивалем географія його учасників розширюється. Під час фестивалю проводяться навчання, творчі лабораторії, круглі столи, диспути, обговорення конкурсних і поза конкурсних робіт з художниками, режисерами, акторами, що є хорошою школою для вивчення різних напрямів у сценографії, режисурі, узагальнення досвіду роботи, налагодженню зв’язків по обміну творчими працівниками для здійснення постановок, інтеграції українського театрального мистецтва до світового гуманітарного простору.

Проведення такого престижного мистецького форуму, як Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька» у наймолодшій області України, в найбільш розмаїтому за національним складом регіоні, сприяє подальшому зростанню авторитету України, як держави, в якій питання виховання  підростаючого покоління мають першочергове значення.

Цей єдиний в Україні фестиваль лялькового мистецтва, присвячений збереженню і розвиткові культурних традицій національних спільнот у місцях їхнього компактного проживання.

Адреса: пл. Театральна, 8, Обласний театр ляльок, м. Ужгород, 88000

Тел.: (0312) 23-30-49

Е-mail: interlyalka@gmail.com

www.bavka.uz.ua

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9