Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н

2Dni2NochiМіжнародний фестиваль сучасного мистецтва Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н – це щорічна імпреза, яка з’явилася на музичній мапі України у 1995 році.

Фестиваль зорганізовується та проводиться Міжнародною громадською організацією Асоціація Нова музика/AHM – Українською секцією Міжнародного товариства сучасної музики/ISCM. Голова правління АНМ, композиторка Кармелла Цепколенко є артистичним керівником фестивалю від самого початку розробляння його концепції. Незмінний директор фестивалю – музикант та менеджер Олександр Перепелиця. Велику роль у становленні фестивалю як міжнародної події відіграє його президент, перкусіоніст та дириґент, професор Фрайбурзького Університету Музики Бернгард Вульф.

Два дні й дві ночі нової музики/2Д2Н – один з найбільших фестивалів Нової музики та виконавського мистецтва в Україні.

Унікальність цієї мистецької акції полягає в тому, що він моделюється за логікою композиторського мислення та відповідно до авторської концепції це 48-годинна подія, де органічно сполучаються різноманітні види мистецтв. Це – свого роду безперервна музична вистава, підчас якої створюється ґрандіозна композиція-перформанс із особливою атмосферою, що в ній із захопленням берть участь як глядачі, так і виконавці.

За минулі роки безпосередню участь у фестивалі та інших імпрезах АНМ взяли кількасот іноземних та українських митців. Щорічна авдиторія цих заходів налічує тисячі одеситів, гостей з інших міст України та з-за кордону. Поволі події в Одесі поширюються на інші регіони та країни, сприяють виникненню нових спільних міжнародних проєктів, знаходять відображення в національних та міжнародних друкованих та електронних засобах масової інформації. Кращі записи з семи фестивалів видано на 3 компакт-дисках (один з яких подвійний). У 1999 році створено веб-сторінку фестивалю в Інтернеті

www.anm.odessa.ua

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9