Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний фестиваль мистецтв «Кіммерійські зорі»
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний фестиваль мистецтв «Кіммерійські зорі»

Kimeriyskio ZoriКожного року дитячі, юнацькі і молодіжні ансамблі, театри, студії, групи і солісти мають можливість продемонструвати свої можливості на великій сцені фестивалю «Кіммерійські зорі», що проходить в місті Керч, на мальовничих куточках Криму. Номінації, які представлені в програмі фестивалю – це вокал, хореографія, класична музика, театр моди, цирковий і естрадний жанр.

Крім цього на учасників і гостей чекають культурно-видовищні заходи: творчих турне та шоу-програм.

Основна мета фестивалю – сприяння становленню і розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої, юнацької та молодіжної творчості.

Основні задачі фестивалю – культурне і естетичне виховання дітей, юнаків та молоді; надання можливості для виявлення молодих талантів і сприяння їх розвитку; пропаганда активних форм дозвілля; зміцнення дружніх стосунків між дітьми з різних регіонів України, країн СНГ і віддалених країн світу.

До складу журі фестивалю входять відомі і заслужені артисти і працівники культури України, які з кожним роком відзначають, що дитячо-юнацька творчість піднімається на новий рівень і, завдяки новим та сучасним тенденціям в цьому напрямку і досвіду керівників, стає більш яскравою і кращою.

Адреса: вул. Горького 3-В, кв.72, АР Крим 98300

Тел.: (065) 615-25-47; (050) 198-88-24

Е-mail: Blitzrock@mail.ru; Blizrock@kerch.krid.net

www.kimmeriyskie-zori.com.ua

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9