Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародний дитячий фестиваль «Містерія танцю»
Название (сокращённое отображение): 
Міжнародний дитячий фестиваль «Містерія танцю»

Misteria-Tancu«Містерія танцю» - свято дитинства, радості і чарівності. Фестиваль демонструє високу зацікавленість до хореографії дітей і молоді багатьох регіонів України, об’єднує дітей різних країн завдяки високому мистецтву танцю. Фестиваль є соціальним проектом, який дарує молодим талантам шанс виступити на великій сцені Києва перед тисячною публікою. Змагання проводяться у двох номінаціях: народний та сучасний танок.

Ідея створення цього грандіозного хореографічного фестивалю належить Благодійному фонду сприяння  освіті та здоров’ю нації «Поступ XXI», ще одним засновником та організатором свята є Фонд сприяння розвитку мистецтва», за підтримки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Традиційно, організатори свята приймають гостей із багатьох з куточків України та закордону. Зокрема, на хореографічний фестиваль вже третій рік поспіль з'їжджаються кращі танцювальні колективи зі всіх куточків світу - Німеччини, Болгарії, Польщі, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Чехії, Словаччини. 

Треба зауважити, «Містерія танцю» - єдиний міжнародний хореографічний фестиваль в Україні, у якому танцювальні колективи приймають участь абсолютно безкоштовно.

Е-mail: Postup-21@ukr.net

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9