Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міжнародна книжкова виставка Livre Paris 2018
Название (сокращённое отображение): 
У Парижі пройде міжнародна книжкова виставка Livre Paris 2018. Серед укараїнськиї авторів, які беруть участь: Софія Андрухович, Ірена Карпа, Андрій Кокотюха, Андрій Курков, Гаськая Шиян, Мар'яна Савка

 З 16 по 19 березня в Парижі пройде міжнародна книжкова виставка Livre Paris 2018.  Україна на Паризькому Книжковому Салоні презентуватиме власний стенд (1-N72). Участь вітчизняних авторів та видавців має на меті показати французьким відвідувачам сучасну Україну та її європейський вибір.

Насичена програма стенду впродовж трьох днів надасть слово українським і французьким авторам, поетам і прозаїкам, видавцям, історикам, журналістам та фотографам. Вони розглянуть актуальні теми сьогодення – громадянське суспільство, захист прав людини, місце жінок у суспільстві, мистецтві і культурі, а також теми війни і окупації, Криму і Донбасу. Зустрічі з видавцями Мар’яною Савкою і Анеттою Антоненко підкреслять приклади вдалої співпраці між Францією та Україною на видавничому ринку. Програмою передбачено майстер-клас для дітей  від витинкарки Дарії Альошкіної за мотивами альбому «Скриня», а також читання-дискусію навколо книги «Війна, яка змінила Рондо» Видавництва Старого Лева.

Серед авторів, які беруть участь: Софія Андрухович (Україна), Ірена Карпа (Франція), Андрій Кокотюха (Україна), Андрій Курков (Україна), Гаськая Шиян (Україна), Мар'яна Савка (Україна), Богдан Образ (Франція), Ірина Дмитришин (Франція), та інші. 

Дизайн стенду розробила агенція «Майно», використавши для цього меблі сучасних українських виробників. Елегантність мінімалістського стилю українських дизайнерів підкреслять поетичні вироби Дарії Альошкіної – львівської художниці-витинкарки.

Важливим елементом стенду стануть фотографії Юрія Білака, а також старовинна скриня – один із символів українських традицій. Наявність цього атрибуту тематично підкреслить презентацію французького видання «Скриня. Речі сили», яку підготувало Видавництво Старого Лева.

Український стенд створений за підтримки: Міністерства Закордонних справ України, Посольства України у Франції, Посольства Франції в Україні, Агенції «Майно», БФ «Українсько Єврейська Зустріч», Українська книгарня у Парижі, ГО «Форум видавців».

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9