Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Мистецтво жесту: поетичні читання українською та жестовою мовами
Название (сокращённое отображение): 
У PinchukArtCentre 10 жовтня пройде чергова літературна подія в рамках публічної програми до виставки «І знову Демократія?». Молоді українські поети читатимуть свої вірші вголос українською та жестовою мовами

10 жовтня о 19:00 у PinchukArtCentre пройде чергова літературна подія в рамках публічної програми до виставки «І знову Демократія?». Цього разу за підтримки інклюзивного проекту «Почути», що спрямований на пошуки та поширення нових шляхів і форм взаємодії людей та мистецтва. 

Молоді українські поети читатимуть свої вірші вголос українською та жестовою мовами: Ліа Алтухова, Катерина Волошина, Дарина Гладун, Олена Задорожна, Ксенія Іголкіна, Олександр Козинець, Павло Коробчук, Анаталій Мілецький, Лесик Панасюк, Юлія Сиромолот, Юлія Шевель, Анна Фадєєва, Аня Яблучна.
Олександра Смірнова, співзасновниця проекту«Почути», та Наталія Кравцова, перекладачка жестової мови проекту «Почути», розкажуть про те, з якими викликами стикаються слабочуючі та нечуючі люди в Україні. 
Подія відбудеться на 2-му поверсі PinchukArtCentre в експозиції виставки виставки «І знову демократія?». 
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9