Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Мистецький проект «Творча співдружність міст України»
Название (сокращённое отображение): 
14 червня в Дніпрі стартує мистецький проект Асоціації естрадних та джазових оркестрів України «Творча співдружність міст України»

14 червня 2018 р. в Арт Центрі Квартира (м. Дніпро) відбудеться перший концерт  мистецького проекту Асоціації естрадних та джазових оркестрів України «Творча співдружність міст України», за сприяння Національної Всеукраїнської музичної спілки та журналу «Джаз». Проект створено для виявлення та презентації креативних ідей джазових музикантів з усіх куточків України. Організаторами події виступили Асоціація естрадних та джазових оркестрів України, відповідальний секретар Галина Макаренко-Дергунова (м.Київ), та Арт Центр Квартира, керівник Олексій Растяпін (м. Дніпро). 

Відкриє проект  дует з м. Запоріжжя:  Володимир Гітін, президент джазового клубу м. Запоріжжя (гітара), та Lora Lains (творчий псевдонім джазової співачки Олександри Михайленко) - програмою джазових стандартів у нестандартному звучанні.  
Наступні виконавці - Dixie.Dp.Ua, м. Дніпро, - популяризатори музики 20 сторіччя і творці яскравих шоу, які мають за творчу мету врівноважити баланс між сучасним і традиційним джазом. Тому в їх арсеналі - спеціальні музичні інструменти: пральна дошка «washboard», крихітка – укулеле, та інші сюрпризи.  Колектив Dixie.Dp.Ua вже відомий багатьом слухачам, бо веде активну концертну діяльність в рідному Дніпрі та інших містах України. 
Як зазначила в інтерв’ю Галина Макаренко-Дергунова, організатор і відповідальний секретар Асоціації естрадних та джазових оркестрів України: 
«Ми хочемо створити нове креативне поле для об’єднання творчих ідей джазових музикантів з усієї країни. Для непересічних пропозицій від українських виконавців джазу, в розвиток проекту,  ми плануємо надати не менш креативних партнерів з Європи та інших країн світу.  Таким чином ми втілюємо нашу мрію: створити новий простір для спілкування і обміну сучасними ідеями в галузі джазової культури та імпровізації. На сьогодні джаз – не тільки мистецьке явище, а й спосіб творчої комунікації і навіть стилю життя та образу мислення креативних людей України і світу».
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9