Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міський палац культури імені Гната Хоткевича
Название (сокращённое отображение): 
Міський палац культури імені Гната Хоткевича

PK-Gnata-Hotkevy4aУ 1924 року, під час загального страйку в Львові робочі вирішили для своїх зборів збудувати свій клуб. Засоби на будівництво повинні були поступати з надбавки до зарплати. У 1927 року було ухвалено рішення відлічувати на створення клубу один відсоток платні з кожного робочого. З часом було зібрано 50 тисяч злотих. У конкурсі на споруду будівлі клубу перемогли польські архітектори Л. Карасинський і Врубель. Урочиста закладка клубу пройшла на початку вересня 1933 роки, будівництво велося робочими у вільний від поденщини час. Одночасно проводився додатковий збір засобів. Закінчилося будівництво в листопаді 1934 роки.

Клуб робочих мав зал засідань, бібліотеку, приміщення для оркестру, хору і кружків. Фасади будинку фанеровані червоною цеглиною, що мало у той час символічне значення і дало назву клубу — «червона фортеця».

У 1946 року вулиця, на якій знаходиться клуб була перейменована в Клубну. Тут за радянських часів розмістився клуб Львівського трамвайно-тролейбусного управління («клуб трамвайників»), потім Палац культури імені Миколи Кузнецова («Коник»). У 1990-е роки клуб був перейменований.

У палаці працює понад 20 творчих колективів, в яких налічується близько тисячі постійних учасників. П'ять колективів палацу культури отримали звання «народний» і «зразковий». З 2000 роки Палац культури імені Хоткевіча став членом Європейської Асоціації установ вільного часу.

Адреса: вул. С. Кушевича, 1

Телефон: (032) 252-28-25

E-mail: hotkevch@lvivfarlep.net

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9