Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Мінкульт надасть пам'яткам статус національного значення
Название (сокращённое отображение): 
Міністерство культури України запустило процедуру надання статусу національного значення знайденим пам'яткам архітектури та історії на Поштовій площі в Києві. Також ці артефакти можуть назвати "пам'ятками історії"

Міністерство культури України розпочало процедуру надання статусу національного значення знайденим пам'яткам архітектури та історії на Поштовій площі в Києві. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра культури України Тамара Мазур.

Комісія Міністерства культури рекомендувала розпочати процедуру надання знайденим артефактами статусу "пам'ятки археології національного значення". Також цим артефактам можуть надати статусу "пам'ятка історії".

"На сьогоднішній день ми маємо рекомендації, яку дають підстави Міністерству культури розпочати процедуру внесення до державного реєстру пам'яток архітектури зі статусом "пам'ятка архітектури національного значення", - повідомила Мазур.

За словами Мазур, спрогнозувати, скільки часу займе ця процедура, складно, проте в міністертвві очікують, що до кінця року вона буде завершена.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9