Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ministry of Sound удосконалює свою систему Soundcraft
Название (сокращённое отображение): 
Ministry of Sound удосконалює свою систему Soundcraft

Лондонський нічний клуб Ministry of Sound оптимізував свої розподільні мережі та обладнання від Harman Professional, також вдосконаливши мікшер Soundcraft Vi3000 та плагінний пристрій Realtime Rack. Модернізована продукція була надана компанією Sound Technology, дистриб’ютором Harman в Ірландії та Британії.

“Наш мікшер Soundcraft Si2 служив нам дуже добре, але нещодавно ми почали шукати обладнання зі зручним екраном та розмірами, які б краще влаштовували гастрольних звукоінженерів”, — каже менеджер виробництва MoS Кріс Томс. “Vi3000 — це чудовий варіант завдяки його розміру та можливостям, а його якість звучання є неймовірною завдяки технологіям Studer”.

Плагінний пристрій Realtime Rack приєднується безпосередньо до вбудованого інтерфейсу MADI у Vi3000. MoS інсталював у мікшер патентовану карту BSS BLU-Link, яка забезпечує цифровий інтерфейс 32×32 між мікшером та аудіомережею BSS Soundweb London. Вона також є частиною професійного портфоліо Harman Professional і нещодавно була модернізована до обробки даних з BLU-806, сумісного з Dante.

“Отримавши BLU-806 з Dante та карту BLU-Link для Vi3000, ми можемо звільнити багато виходів та обійтись без багатьох традиційних процесів перетворення цифрових сигналів на аналогові”, — продовжує Томс.

Завдяки удосконаленню системи, у майбутньому планується інсталяція охоплюючої звукової системи Dolby Atmos. Було оголошено, що відомий в усьому світі лондонський нічний клуб збирається використовувати Atmos на своїх танцполах. Ця система буде використовуватись для вибіркових заходів клубу, під час яких найкращі електронні виконавці перетворюватимуть свою музику у багатовимірне всеохоплююче звучання.

Бен Тодд, який очолює проектну команду Sound Technology, додає: “З новим мікшером та DSP ми змогли розширити існуючу систему просто й елегантно. MoS може контролювати багатоточковий Dolby Atmos через пульт або інстальовану базу DSP. У результаті ми отримали надзвичайно потужний та гнучкий інтерфейс, і у майбутньому ми плануємо створити ще більш інноваційні шляхи і сягти нових горизонтів у звукових технологіях”.

У планах на майбутнє — інтеграція VM2 Vistonics Microphone Monitoring від Soundcraft. Ця можливість, спільна для всіх мікшерів Vi, дозволяє відслідковувати та контролювати усі канали цифрової бездротової мікрофонної системи AKG DMS 700 безпосередньо з мікшеру Vi3000. Томс підсумовує: “Ми дуже задоволені новим мікшером та модернізацією нашої інфраструктури. Окрім того, підтримка, яку ми отримали від Sound Technology під час усього процесу, як завжди була неоціненною”.

 

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9