Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Мікшерний пульт Studer Vista 5 M2 для нової студії телеканалу 1+1
Название (сокращённое отображение): 
Мікшерний пульт Studer Vista 5 M2 для нової студії телеканалу 1+1

Київ, Україна – Телеканал 1+1 модернізує обладнання, придбавши цифровий мікшерний пульт Studer Vista 5 M2. Поставку звукового мікшера здійснила  компанія «Комора» - офіційний представник в Україні корпорації Harman Professional Sound.

Співпраця українського мовника з компанією «КОМОРА» має досить тривалу історію, адже телеканал постійно працює над удосконаленням власного звукового комплексу, в арсеналі якого нині більшість позицій – обладнання від HARMAN. Зокрема, це мікшерні пульти Soundcraft, мікрофони AKG, компресори обробки сигналу dbx, а також аналоговий мікшер Studer 928.

«1 +1» входить до холдингу Media Group, якому належать такі інформаційні ресурси, як: 2 +2 , ТЕТ, PlusPlus , УНІАН та 1 +1 International, - нині займається розширенням виробничих площ, адже дотепер цілодобове мовлення здійснюється в межах «студійних ефірів». Зважаючи на перспективи розширення, телеканал здійснив заміну існуючої консолі на нову Vista 5 M2, яка працюватиме в контрольній кімнаті нової студії.

Компактний та універсальний мікшер Vista 5 M2 налаштований на 30+2 фейдери, має  стандартну систему входів і виходів D21m. При цьому складається з 20 каналів, оптимізованих як вхідні, і 12 додаткових універсальних каналів, що працюють як на вхід, так і на вихід.

Технічна служба телеканалу «1 +1» після ретельного вивчення різних пропозицій зупинилася на Studer Vista 5 M2, адже суттєвою перевагою цієї моделі є інтерфейс Vistonics II ™. Він дозволяє одержувати доступ до 240 каналів у будь-кому порядку. При цьому, у число входів/виходів включено різноманітні карти: мікрофонні/лінійні, ADAT, TDIF, AES/EBU, SDI й MADI. Загальне число входів і виходів може перевищувати 1700. Відтак цифровий мікшерний пульт Studer Vista 5 M2 використовуватиметься українським мовником під час роботи з блоком новин, під час сповіщення прогнозів погоди, а також для виготовлення передач, у яких проходять виступи «наживо» українських та закордонних виконавців.     

Водночас відкриття нової студії у межах розширення виробничих площ дозволить використовувати новий мікшер у виготовленні спортивних проектів телеканалу.

Інженери «1 +1» вже пройшли повний цикл тренінгів від представника Studer – Крістофера Біндера – щодо користування пультом Studer Vista 5 M2. При цьому, українські інженери відзначили не лише простоту й легкість у керуванні, а й високий рівень надійності нової консолі.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9