Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Міфологія медіареальності
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE 18 травня відбудеться лекція кандидата історичних наук Антона Гаука, на якій йтиметься про зростаючу роль медіа у формуванні свідомості людини

18 травня о 19:00 у рамках виставки Metahaven—Рідне місто відбудеться лекція Антона Гаука, на якій йтиметься про зростаючу роль медіа у формуванні свідомості людини. Паралельно з цим відбувається процес міфологізації свідомості, що поєднує архаїчні когнітивні практики зі здобутками передових наукових досліджень. Подібний синтез стає невід’ємною складовою як політики, так і масової культури, де провідну роль у рівній мірі відіграють художники й науковці.

Антон Гаук – кандидат історичних наук, адвокат, куратор. Учасник понад 50 індивідуальних та спільних проектів. Проекти Антона проходили у Мистецькому Арсеналі, Музеї сучасного мистецтва Одеси, Центрі Української Культури у Франції, Центрі Альтернативної фотографії Гоа, Інституті дослідження гендеру та суспільства у Сан-Франциско тощо. У 2016-2017 – арт-директор простору Мистецького Барбакану. У 2017 році заснував студію 3MR та проект Linzar.

До сфери наукових інтересів Антона входить історія давнього світу, етнопсихологія, палеопсихологія, теорія дисипативних систем, філософія, сакральна культура та ритуальні традиції, соціальна психологія, постфольклор, історія субкультур, а також історія політичних вчень, історія побуту, футурологія.

Подія пройде у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9