Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Медіамайстерня «Lviv Media Café»: «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку»
Название (сокращённое отображение): 
У рамках кінофестивалю короткометражних фільмів про роль медіа «Кіномедіа» 16 та 17 березня у Львові відбудеться традиційна журналістська майстерня у популярному форматі world café

16 та 17 березня у Львові у рамках кінофестивалю короткометражних фільмів про роль медіа «Кіномедіа» відбудеться традиційна журналістська майстерня у популярному форматі world cafe. Тема майстерні – «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку».

Lviv Media Café – це унікальне поєднання майстер-класів, брейнстормінгів, групових активностей за  участі відомих українських громадських активістів, знаних журналістів, провідних фахівців із медіа комунікацій, медіа-тренерів. За результатами учасники навчаться планувати  просування свого проекту у соціальних мережах та підготують перший проект такого плану. В рамках інтенсиву будуть розкриті такі теми:

  • Якою повинна бути візуалізація ідеї та з чого потрібно почати;
  • Як не зламатись та не втратити ідею під впливом негативних коментарів;
  • Як знайти свою цільову аудиторію;
  • Як використовувати Інтернет-платформи на свою користь;
  • Чому треба говорити у соцмережах та як це робити;
  • Як створити правильне відео для соціальних мереж та в чому головні переваги відеоконтенту.

До участі у медіамайстерні «Lviv Media Café» запрошуються як індивідуальні учасники, так і команди, які обов’язково повинні:

  • бути студентами І-IV курсів або магістрами,
  • бути ініціаторами, авторами чи активістами проектів розвитку, що мають важливу соціальну місію,
  • оформити реєстраційну заявку до 4 березня

Проекти та ідеї можуть бути направлені на благодійність; покращення існування студентської громади; вдосконалення екологічної ситуації в країні та конкретних містах; розвиток маленьких містечок та сіл; допомогу незахищеним верствам населення; захист та підтримку ЛГБТ руху в країні; підвищення якості життя жителів України; поводження з відходами, тощо.

Також учасники повинні мати з собою одну з опцій: власний ноутбук, нетбук, планшет чи смартфон для виконання практичних завдань. Доступ до Інтернету буде забезпечений в місці проведення тренінгу.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Участь у медіамайстерні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами, обідом та проживанням. Відшкодування проїзду учасникам відбуватиметься на підставі квитків.

Дата проведення Lviv Media Cafe – 16-17 березня 2018 року (м. Львів)

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9