Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Любомир Мельник у Києві
Название (сокращённое отображение): 
Любомир Мельник, канадський композитор українського походження, більш відомий як найшвидший піаніст на планеті, повертається до Києва з єдиним літнім сольним концертом в Україні, що відбудеться 19 червня в Будинку кіно

Після успішного українського туру, аншлагу в столиці Любомир Мельник повертається до Києва з єдиним літнім сольним концертом в Україні! Захід відбудеться 19 червня о 20:00 у Будинку кіно.

Любомир Мельник - канадський композитор українського походження, більш відомий як найшвидший піаніст на планеті. Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту. Його музика виводить звучання інструменту на абсолютно новий рівень. Композитор, який демонструє неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Він музикант світового рівня. Про нього пише BBC, «The Guardian», «The Telegraph» та у захваті знаменитий німецький композитор, піаніст-неокласик Нільс Фрам. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора роки тому вперше приїхав з концертом і до України. Його музика видається на багатьох популярних європейських лейблах. Композитор не просто дивує слухачів - він надихає і інших музикантів, перед початком весняного туру презентувавши спільне live-відео на пісню Христини Соловій.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9