Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Літня школа у PinchukArtCentre
Название (сокращённое отображение): 
З 10 по 13 липня триватиме "Літня школа" для активних і допитливих дітей віком 5-9 років, які цікавляться мистецтвом та хочуть спробувати себе у ролі художника

 PinchukArtCentre оголошує набір учасників «Літньої школи», яка пройде з 10 по 13 липня 2018 року. Програма школи розроблена для активних і допитливих дітей віком 5-9 років, які цікавляться мистецтвом та хочуть спробувати себе у ролі художника. Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять.

Протягом 4-х занять курсу «Їстівне/неїстівне» із художницею Катериною Бучацькою, учасники власноруч створять арт-об’єкти з фруктів та овочів застосовуючи різноманітні художні техніки. Спосіб взаємодії з буденними і непризначеними для творчості речами дасть можливість дітям інакше подивитися на знайомі предмети.

Програма курсу:

10 липня – «День кіно». Учасники заняття переглянуть та обговорять фільми про виникнення різних видів рослин та виробництво рослинної їжі.

11 липня – «День фарб». Діти створять власні фарби з фруктів та овочів і випробують їх на ділі!

12 липня – «День мозаїки». Учасники заняття створять мозаїку з овочей та фруктів.

13 липня – «День експериментів». Діти, колажуючи овочі та фрукти зі словами та цифрами, створять неймовірні арт-об’єкти із їжі.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9