Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лист Хемінгуея Марлен Дітріх продадуть з аукціону
Название (сокращённое отображение): 
Лист, у якому Ернест Хемінгуей зізнається у коханні актрисі Марлен Дітріх, піде з молотка аукціонної галереї Swann в Нью-Йорку 4 травня. При цьому письменник і актриса не перебували у любовних стосунках

Лист, у якому Ернест Хемінгуей зізнається у коханні актрисі Марлен Дітріх, виставили на аукціон.

Про це пише BBC.

Лот оцінюється у 30 тис. доларів і піде з молотка аукціонної галереї Swann в Нью-Йорку 4 травня.

Ернест Хемінгуей відправив лист Марлен Дітріх у серпні 1952 року з Куби, де тоді жив. За рік до цього вона зізналася, що зберігає його фотографію.

Ернест Хемінгуей і Марлен Дітріх познайомилися у 1934 році й з тих пір регулярно листувалися до самої смерті письменника в 1961-му році.

При цьому письменник і актриса не перебували у любовних стосунках. У своєму листі Хемінгуей пояснює це тим, що вони стали «жертвами неодночасної пристрасті».

Проте у посланні він неодноразово зізнається Марлен Дітріх у коханні. Зокрема, Ернест Хемінгуей пише: «Будь ласка, знай, що я завжди кохаю тебе. Іноді я забуваю про тебе, як забуваю і про те, що моє серце б'ється. Але б'ється воно завжди».

Лист підписаний: «З любов'ю, містер Папа».

Переписка голлівудської зірки і нобелівського лауреата частково зберігається в архівах, а частково у їхніх нащадків. Онуки Марлен Дітріх в останні кілька років уже виставляли отримані нею від письменника листи на аукціон.

Раніше Національний музей Уїнстона Черчилля у США знайшов у своїх запасниках чернетку статті покійного британського прем'єра про можливість існування життя на інших планетах.

 

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9