Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ліна Костенко закінчує роботу над новим романом
Название (сокращённое отображение): 
Ліна Костенко закінчує роботу над своєю новою художньо-історичною книжкою. Письменниця вже декілька років працює над прозовим виданням, жанр якого поки не афішує

Ліна Костенко закінчує роботу над своєю новою прозовою книжкою. Про це повідомив директор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Іван Малкович в ефірі телеканалу ZIK.

«Ми очікуємо у Ліни Костенко нову прозову книжку. Це буде велика несподіванка, я думаю, дуже-дуже цікава», — сказав пан Малкович.

Також віз зазначив, що письменниця вже декілька років працює над книжкою, а жанр тексту складно окреслити.

«Це така художньо-історична книжка. Це не роман і не є есеїстика. Дуже  цікава й несподівана», — додав директор видавництва.

Нагадаємо, що попередній прозовий роман Ліни Костенко «Записки українського самашедшого» опублікували в 2010 році. Перший тираж склав 10 тисяч і вже за півмісяця був розкуплений, що встановило своєрідний рекорд для українських видань. Брак книжок на ринку призвів до появи піратських передруків книжки.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9