Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Let us show you what we did - відкрите заняття Сібріґ Доктерк
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE 21 вересня відбудеться відкрите заняття воркшопу перформерки, танцівниці та хореографині Сібріґ Доктер. Під час події група працюватиме з темою емпатії, стратегіями співпраці, можливостями взаємного руху

21 вересня о 19:00 в креативній спільноті IZONE відбудеться відкрите заняття воркшопу перформерки, танцівниці та хореографині Сібріґ Доктер. Під час воркшопу група працюватиме з темою емпатії, стратегіями співпраці, можливостями взаємного руху та дослідженням впливу міської архітектури на тілесність.

Тематику воркшопу Сібріґ описала наступним чином: «Тіло формується під впливом нашої історії, способу мислення про нього й наших уявлень про те, що ми можемо робити й чого не можемо. Навколишнє середовище, в якому ми живемо, безпосереднє оточення сім’ї й друзів, наш район, а також держава, в якій ми зростаємо, — все це має стійкий та глибокий вплив на нашу поведінку. Культура, новини, архітектура, інфраструктура: насправді вся нематеріальна та матеріальна культурна спадщина відіграє певну роль у тому, як ми мислимо свої тіла, як ми проявляємо себе і як бачимо свій зв’язок із іншими».

Сібріґ працює в сфері сучасного танцю, театру і візуального мистецтва. Випускниця London School of Contemporary Dance, навчалась у студіях Мерса Каннінгема, Луї Фалько і Марти Грем. У 1997 році разом із перформером Бенно Воргемом заснувала організацію Lava-Dansproduktion. Сібріґ регулярно відвідує естонський фестиваль Notafe, де модерує дискусії з учасниками. На основі цих розмов було видано дві книги. З 2010 року вона співпрацює з німецьким театральним діячем Петером Штамером (Peter Stamer). Нещодавно Сібріґ завершила проект сновидіння під назвою Падіння та проект Археологічне тіло.

Воркшоп Сібріґ Доктер відбувається у рамках проекту EMERGENCE: Living Heritage/Reframing Memory, який підтримано програмою Креативна Європа.

Відкрите заняття проходитиме за адресою:
IZONE, вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх, студія 2.

 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9