Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Leopolis Jazz Fest розпочинає співпрацю з USAID
Название (сокращённое отображение): 
У рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest відбудеться проект доступності та екологічності, який реалізовано за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»

 Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється компанією Pact в Україні.

Проект доступності та екологічності фестивалю Leopolis Jazz Fest реалізовано за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!». Метою цього проекту є підтримка ініціатив, що спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо питань екології та інклюзивності.

Під час проведення фестивалю відбудуться тренінги для персоналу та волонтерів щодо доступності фестивалю для людей з інвалідністю та екологічної свідомості.

Фестиваль буде забезпечений необхідною інфраструктурою для людей з інвалідністю: окремі платформи біля сцен, пандуси, спеціальні гумові та металеві килими, доступні туалети.

Для сприяння екологічної свідомості на Leopolis Jazz Fest будуть розташовані спеціальні контейнери для сортування та переробки сміття, а для дітей буде функціонувати дитячий майданчик «Сортуємо разом» з ігровим банером, кубиками із зображенням різних видів відходів та цікаві новини та факти про сміття.

Довідка:

Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні  (Львів) в останні вихідні червня.

Щорічно фестиваль відвідує близько 100 тисяч гостей. 2016 року Leopolis Jazz Fest був визнаний поважним британським виданням The Guardian  одним з найкращих джазових фестивалів Європи. Концерти транслюються на французькому телеканалі Mezzo - міжнародному путівнику з класичної музики, опери, балету, джазу та етнічної музики на телебаченні, з трьома телеканалами та 55 мільйонами передплатників у більш ніж 60 країнах світу.

«Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Pact працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я. Метою програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. 

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9