Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція-зустріч “Авторське право художників"
Название (сокращённое отображение): 
Лекція-зустріч “Авторське право художників. Докази його існування та практичні рекомендації щодо захисту”, яку прочитає юрист Марина Абрамовська, відбудеться 4 липня в просторі Х.Л.А.М.у.

Центр юридичного мистецтва (ЦЮМ), створений на базі Х.Л.А.М.у, розпочинає серію освітніх лекцій з авторського права для Художників, Літераторів, Артистів, Музикантів.

4 липня о 19:00 відбудеться перша лекція-зустріч “Авторське право художників. Докази його існування та практичні рекомендації щодо захисту”.

Протягом лекції штатний юрист ЦЮМу з авторського права та патентний повірений України – Марина Абрамовська – натхненно розповість художникам про їх авторські права, переконає в тому, що авторські права дійсно існують і їх необхідно захищати та відповість на всі актуальні та нагальні питання аудиторії.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9