Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Віталія Щепанського "Подорож шамана: світ духів та його мешканці"
Название (сокращённое отображение): 
PinchukArtCentre запрошує 19 квітня на лекцію Віталія Щепанського "Подорож шамана: світ духів та його мешканці" в рамках персональної виставки переможниці премії Future Generation Art Prize 2017 Дінео Сеше Бопапе

У четвер, 19 квітня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на лекцію Віталія Щепанського "Подорож шамана: світ духів та його мешканці" в рамках персональної виставки переможниці премії Future Generation Art Prize 2017 Дінео Сеше Бопапе.

Під час лекції будуть докладно розглянуті питання: «Хто такі шамани?», «Що таке шаманство?», «Як люди стають шаманами та чи можна вивчитися на шамана?». У різних народів шаманський дар набувався по-різному, але його набуття знаменувалося покликом, а пізніше особливою ініціацією. Покликання шамана втілювалося в зцілені хворих, пошуку загублених і супровід душ померлих людей у підземний світ. Шаман безпосередньо пов’язаний зі світом духів, які прислуговують йому і допомагають людям. З’ясуємо яким чином це відбувається, які духи населяють Всесвіт шамана чи існує шаманство сьогодні.

Подія відбудеться на 4-му поверсі PinchukArtCentre.

Щепанський Віталій – кандидат філософських наук, науковий співробітник, старший викладач кафедри релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія». Автор книги «Кістка шамана. Нарис з історії ранньомодерного слов’янського езотеризму» (2016), а також численних публікацій з питань дослідження ранньомодерного західноєвропейського езотеризму в Східній Європі.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9