Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція викладачки університету в Глазго Евелін Арізпе щодо проекту «Мовчазні книжки»
Название (сокращённое отображение): 
Завтра, 31 травня, у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва відбудеться лекція Евелін Арізпе – старшої викладачки курсу «Творча культура і віра» в університеті Глазго

Завтра, 31 травня, о 14:00 відбудеться лекція Евелін Арізпе – старшої викладачки курсу «Творча культура і віра» в університеті Глазго, керівниці магістерської програми з дитячої літератури та письма у педагогічній школі, яка приїхала в Україну на запрошення Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Лекція триватиме у залі «Простір подій» Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Евелін Арізпе розповість про унікальність проекту «Мовчазні книжки: зі світу до Лампедузи й назад», який стартував у 2012 році в Італії за сприяння Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

«Мовчазні книжки» відкривають швидкий шлях до нової мови і викликають бажання читати. Основна ідея цього проекту – дати читачеві розуміння історії, культури, незалежно від його походження чи мови.

Лекція буде цікава видавцям, ілюстраторам, дослідникам візуального наративу, усім, хто цікавиться новими формами сторітелінгу, а також широкому загалу читачів, авторів, бібліотекарів, педагогів, літературознавців та мистецтвознавців.

Завдяки підтримці Посольства Швейцарії в Україні колекцію книжок-картинок без слів «Мовчазні книжки» можна побачити упродовж усіх днів VIІI Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал». Це 51 книга із близько двадцяти країн світу.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9