Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Валерія Мілосердова на Photo Kyiv Fair
Название (сокращённое отображение): 
4 листопада на Photo Kyiv Fair 2018 експерт з фотографії Валерій Мілосердов зробить огляд авторів виставки "Буття: Нова фотографія 2018" у своїй лекції "Новий портрет". Проект тривав у MoMA у березні-серпні цього року

Експерт з фотографії Валерій Мілосердов у своїй лекції на Photo Kyiv Fair 2018 "Новий портрет" робить огляд авторів виставки "Буття: Нова фотографія 2018" (Being: New Photography 2018), що тривала у MoMA у березні-серпні цього року. Подія відбудеться 4 листопада о 14:00.

Кураторка виставки Люсі Галлун (Lucy Gallun) розглянула різноманітні підходи у створенні сучасного фотографічного портрета як інструмента ідентифікації художника та презентації себе світу.
Валерій Мілосердов — фотограф, викладач Школи фотографії Віктора Марущенко, автор персональних та учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччині, Росії, ОАЄ, Грузії, працює у фонді IЗОЛЯЦІЯ. У 1995 році отримав спеціальний приз фестивалю візуальних мистецтв Images (Швейцарія) за серію “Покинуті люди” про становище шахтарів Донбасу. У 2015 році його серія “Wariupol” про життя у прифронтовому українському Маріуполі експонувалась на 8-й щорічній міжнародній виставці сучасного мистецтва Artisterium у Тбілісі. А у лютому 2016 Валерій разом з фотографом Дмитром Сергеєвим видали фотобук “Wariupol”.
 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9