Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Валерія Мілосердова «Львівський фотоконтекст. 1990-ті»
Название (сокращённое отображение): 
PinchukArtCentre запрошує 18 липня на лекцію Валерія Мілосердова «Львівський фотоконтекст. 1990-ті», що відбудеться в рамках освітньої програми виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років»

 У середу, 18 липня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на лекцію Валерія Мілосердова «Львівський фотоконтекст. 1990-ті», що відбудеться в рамках освітньої програми виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років».

Фотограф Валерій Мілосердов розповість про власний мистецький досвід у 1990-их, «часи, коли почали говорити на заборонені теми». Усі присутні матимуть змогу побачити його авторську фотозйомку Львова та Дрогобича, зроблену у вересні 1990 року: мітинги та В’ячеслава Чорновола на засіданні обласної ради, пам’ятник Леніну на складі й демонтаж постамента цього пам’ятника, збудованого з могильних плит єврейського цвинтаря, а також розкопки поховань жертв НКВС у саду Дрогобицького педагогічного інституту. Крім того Валерій Мілосердов презентує серію документальних фотографій 1993 року, зняту в Рогатинському районі Івано-Франківської області та розповість історію жінки, що була зв’язковою загону УПА і з 1947 до 1991 року й ховалася у підвалі в батьків та сестри.

Валерій Мілосердов - український фотограф і фоторедактор. Автор персональних та учасник колективних виставок в Україні, Швейцарії, Словаччині, ОАЕ та Росії. Працював фотокореспондентом та фоторедактором у Киргизькому телеграфному агентстві, численних московських та київських газетах і журналах, а також у фонді культурних ініціатив «Ізоляція». Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (Швейцарія, 1995).

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9