Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Сергія Лещенка «Боротьба із корупцією в Україні»
Название (сокращённое отображение): 
PinchukArtCentre запрошує 25 жовтня на лекцію Сергія Лещенка, який розповість про історію боротьби із корупцією в Україні, а також про те, чому подолання корупції є першим викликом на шляху розбудови громадянського суспільства

В рамках публічної програми до виставки «І знову демократія?» PinchukArtCentre запрошує на лекцію Сергія Лещенка, який розповість про історію боротьби із корупцією в Україні, а також про те, чому подолання корупції є першим викликом на шляху розбудови громадянського суспільства.

Подія відбудеться 25 жовтня о 19:30 на 2-му поверсі PinchukArtCentre в експозиції виставки виставки «І знову демократія?». 
Сергій Лещенко - історик та практик антикорупційної боротьби в Україні, народний депутат та член Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, журналіст та громадський діяч. Автор численних журналістських матеріалів та розслідувань щодо корупції в українській політиці. 2010 року приєднався до руху «Стоп цензурі!», мета якого — відстоювання свободи слова, запобігання встановленню цензури та перешкоджанню професійній діяльності журналістів в Україні. З 2012 року - член руху «Чесно», спрямованого на контроль за прозорістю та відкритістю представників влади. У 2013—2014 роках проходив стажування у Фонді підтримки демократії (NED). Після обрання народним депутатом України VIII скликання, очолив підкомітет з питань міжнародного співробітництва та імплементації антикорупційного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9