Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція професора Владана Йолера «Що приховують чорні ящики Facebook?»
Название (сокращённое отображение): 
23 вересня в PinchukArtCentre відбудеться лекція професора Владана Йолера «Що приховують чорні ящики Facebook?». Владан розкаже про алгоритмічні фабрики економіки масового спостереження, і розгляне пов'язану з нею експлуатацію матеріальної та нематеріальної праці та природних ресурсів

Владан Йолер розкаже про алгоритмічні фабрики економіки масового спостереження, і розгляне пов'язану з нею експлуатацію матеріальної та нематеріальної праці та природних ресурсів. Йолер проаналізує мапи «імперії Facebook» та розкриє реальну анатомію систем машинного навчання та приховану за ними людську працю.

Подія відбудеться 23 вересня о 16:00 на 2 поверсі PinchukArtCentre в експозиції виставки І знову демократія?». Мова лекції – англійська з послідовним перекладом на українську.
Владан Йолер - засновник Share Foundation, професор Нові-Садського університету. Він є лідером SHARE Lab, дослідницької лабораторії, що займається аналізом даних та вивченням різноманітних явищ, які виникають на перетині технологій та суспільства.
Лекція відбудеться в рамках публічної програми до виставки «І знову демократія?».
 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9