Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція про культурну опозицію дослідниці Орисі Кулик
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE 1 червня відбудеться лекція американської дослідниці Орисі Кулик та презентація проекту COURAGE. Орися представить свої висновки щодо впливу війн та революцій на Україну в широкій історичній ретроспективі

1 червня о 19:00 в креативній спільноті IZONE відбудеться лекція американської дослідниці Орисі Кулик та презентація проекту COURAGE.

Орися Кулик представить результати досліджень, проведених в рамках проекту COURAGE («Культурна Опозиція – Розуміння культурної спадщини інакомислення в колишніх соціалістичних країнах»). В рамках проекту вони досліджують архівні колекцій як в Україні, так і в місцях проживання української діаспори. Орися Кулик представить свої висновки щодо впливу війн та революцій на Україну в широкій історичній ретроспективі. При цьому особливу увагу буде приділено різним формам культурного опору.

COURAGE - трирічний міжнародний дослідницький проект, підтриманий програмою Європейського Союзу. Мета проекту - пошук і дослідження приватних і архівних колекцій, що свідчать про історію нонконформізму, існування різних форм культурної опозиції, опору й протистояння комуністичній ідеології в колишніх соціалістичних країнах Східної Європи. У проекті беруть участь дванадцять партнерських установ з Угорщини, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чеської республіки, Хорватії, Румунії, Литви, а також з Ірландії та Великобританії.

Орися Кулик - американська дослідниця, стипендіатка Програми імені Фулбрайта U.S. Student Program. Здобула докторський ступінь з історії у Стенфордському університеті й написала дисертацію про регіональні еліти у повоєнній, пост-сталінській Україні. Зараз навчається на постдокторантурі у Триніті коледжі в Дубліні, де працюватиме над проектом COURAGE упродовж наступного року. Разом з колегами Орися організувала виставку в Дубліні про історію культурної опозиції в Україні.

Початок о 19.00. Вхід вільний.

 

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9