Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція-презентація «Кіцуке – мистецтво вдягання кімоно»
Название (сокращённое отображение): 
12 листопада в рамках освітньої програми до виставки "Уявний путівник. Японія" в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться лекція-презентація «Кіцуке – мистецтво вдягання кімоно»

Вже кілька десятиріч кімоно в Японії не є повсякденним одягом. Вони вирисовуються тільки в спеціальних випадках. Головним чином у кімоно одягаються жінки, але якщо мова йде про весілля чи чайну церемонію, то кімоно одягають і чоловіки. 

Сучасна японка навряд чи зможе одягнути кімоно, яке складається з 12 частин, без сторонньої допомоги. Кімоно не має жодного гудзика — все в ньому з'єднується мотузками та ремінцями. Існує навіть окремий вид мистецтва вдягання кімоно, що зветься «Кіцуке». 12 листопада в рамках освітньої програми до виставки "Уявний путівник. Японія" Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» познайомить вас з цим надзвичайним видом мистецтва. Допоможе у цьому Ангела  Бетельгейзе, колекціонерка та поціновувачка японської культури.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9