Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Олівера Грау
Название (сокращённое отображение): 
23 червня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал відбудеться лекція Олівера Грау «Про політичну іконографію інформаційних суспільств та історії в медіа-арті»

 Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" запрошує у суботу, 23 червня о 14:00 послухати лекцію Олівера Грау «Про політичну іконографію інформаційних суспільств та історії в медіа-арті».

Під час лекції Олівер Грау говоритиме про те, як цифрове мистецтво уможливлює рефлексію над сучасними дебатами, викликами, небезпеками та трансформаціями нашого життя у цифрову добу. Медіа художники досліджують теми глобального значення: зміни клімату, генна інженерія, тіло та його образ у постлюдстві, нові екстремальні форми контролю і нагляду, віртуальна економіка та медіа (р)еволюція образу.

Олівер Грау – дослідник з міжнародним визнанням, чия книга «Віртуальне мистецтво» (2003) є найбільш цитованою мистецтвознавчою монографією останнього десятиліття. Його книги «Історії в медіа-арті» (2007), «Образність у 21 столітті» (2011) та «Про візуальну силу цифрових мистецтв» (2016) отримали ряд нагород. Дослідження Олівера Грау охоплюють історію медіа-мистецтва, іммерсійні образи, емоції та іммерсію, історію телеприсутності, штучне життя та цифрові гуманітарні науки.

Лекція відбудеться англійською мовою з послідовним перекладом на українську. 

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9