Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Олександра Ірванця «Львівська літературна тусівка до та після «Крайслер Імперіалу»»
Название (сокращённое отображение): 
PinchukArtCentre запрошує 15 серпня на лекцію Олександра Ірванця «Львівська літературна тусівка до та після «Крайслер Імперіалу». Письменник розповість про бурлеск, балаган та буфонаду у радянському Львові

 15 серпня о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на лекцію Олександра Ірванця «Львівська літературна тусівка до та після «Крайслер Імперіалу», яка відбудеться в рамках літературної програми виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років».

Один з найбільш активних учасників художніх та літературних процесів кінця 1980-х - початку 1990-х, відомий український письменник та співзасновник легендарного літературного об’єднання «Бу-Ба-Бу» розповість про бурлеск, балаган та буфонаду у радянському Львові, культовий львівський фестиваль «Вивих» та поезооперу «Крайслер Імперіал».

Олександр Ірванець – письменник, перекладач, викладач, живий класик української літератури, співавтор поезоопери «Крайслер Імперіал» та «Підскарбій Бу-Ба-Бу». Разом із Юрієм Андруховичем («Патріарх») та Віктором Небораком («Прокуратор») 17 квітня 1985 року заснували неформальне літературне об’єднання «Бу-Ба-Бу» (Бурлеск-Балаган-Буфонада).

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9