Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція "Львів як кітч: чому література руйнує місто Лева"
Название (сокращённое отображение): 
25 березня у Літературно-меморіальному музеї-квартирі П. Г. Тичини відбудеться лекція «Львів як кітч: чому література руйнує місто Лева». Захід ініціює освітня станція 31В1

25 березня о 18.00  Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини спільно з освітньою станцією 31В1 запрошує на лекцію «Львів як кітч: чому література руйнує місто Лева».

"Скрябін" співа про Львів. "Пікардійська терція" співає про Львів. Юрій Винничук пише про Львів. Ярослав Грицак - пише про Львів. Поляки їдуть до Львова. Українці їдуть на каву до Львова. Але: хто із них робить це місто вічним, а хто - руйнує його ауру і перетворює на кіч?

«Ми поговоримо про фатальні трансформації, що відбулися із містом Лева від початку ХХ століття. Як ностальгія поляків та українців перетворила Львів на кітч? Як кіно і література, історія та політика змінювали наше уявлення про місто Лева у ХХ столітті? І чи може література зупинити остаточне перетворення Львова на кітч-місто?», - розповідають організатори. 

 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9