Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція художниці Алевтини Кахідзе в Слов'янську
Название (сокращённое отображение): 
Художниця Алевтини Кахідзе прочитає лекцію «Про толерантність мовою мистецтва, фізики та ботаніки» 16 листопада у Слов'янську. Зустріч буде супроводжуватися аудіовізуальною інсталяцією

Платформа ініціатив «Теплиця» (вул. Торська, 4, м. Слов'янськ) запрошує 16 листопада о 18:00 на лекцію художниці Алевтини Кахідзе «Про толерантність мовою мистецтва, фізики та ботаніки», супроводжуваної аудіовізуальною інсталяцією.

Художниця, посланниця з толерантності UNDP Ukraine / ПРООН в Україні говоритиме про ключові аспекти взаємоповаги через свої мистецькі роботи.

Алевтина Кахідзе працює з перформансом, інсталяцією, малюнком. Народилась в м. Жданівка Донецької області (з вересня 2014 року місто знаходиться на непідконтрольній Уряду України території). Вчилась мистецтву та архітектурі в Академії імені Яна ван Ейка в Маастріхті (Нідерланди); учасниця багатьох українських та міжнародних виставок, володарка премії імені Каземира Малевича, ініційованої Польським інститутом у Києві.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9