Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція Андрія Алферова про американське незалежне кіно
Название (сокращённое отображение): 
У культурному центрі «Кінотеатр «Київ» 4 березня відбудеться лекція кінознавця Андрія Алферова "Американські "незалежні" як основа Голлівуду – від Ґриффіта до Джармуша"

4 березня о 15:00 в культурному центрі  «Кінотеатр «Київ» у рамках освітньої програми фестивалю Американського кіно "Незалежність" відбудеться лекція кінознавця Андрія Алферова "Американські "незалежні" як основа Голлівуду – від Ґриффіта до Джармуша".

Історія американського кіно – суцільне протистояння мейджорів-монополістів і незалежних.

Два полюси – індустріальний і авторський, що протягом цілого століття наповнюють одне одного. Цю лекцію присвячено незалежним – тим, хто заперечував і заперечує Голлівуду геть у всьому: говорить “ні” там, де всі кажуть “так”, називає біле – чорним і кидає каміння у воду сподіваючись на те, що воно попливе. Саме таку поведінку вважають синонімом “незалежності”. Ця розповідь про фільмарів, що вони порушили і продовжують порушувати класичну матрицю, змінюють саму граматику кінематографу: Гриффіт, Кітон, Веллс, Кассаветіс, Скорсезі, Деммі, Джармуш, Содерберґ, Тарантіно… Після них і поряд з ними (навіть якщо заперечувати або іґнорувати їхні новації), неможливо знімати так, як знімалося кіно до них.

Незалежні, що зберегли власну незалежність і великі студійні майстри, які вийшли з “незалежних”. Ті, кому наслідували і продовжують наслідувати.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9