Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція американського митця Баєта Росса Сміта у НХМУ
Название (сокращённое отображение): 
У Національному художньому музеї України 18 лютого американський медіа-художник Баєт Росс Сміт прочитає відкриту лекцію "Нові медіа та суспільні практики у мистецтві США"

18 лютого о 14:00 у Національному художньому музеї України американський медіа-художник Баєт Росс Сміт прочитає відкриту лекцію "Нові медіа та суспільні практики у мистецтві США" в рамках паралельної програми його виставки “Discernment” у Америнському домі. 

Баєт Росс Сміт (Bayeté Ross Smith) є митцем, фотографом, мультимедіа-художником та кінематографістом із району Гарлем у Нью-Йорку. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії “Найт Ріддер” (Knight Ridder). Баєт зараз є слухачем курсу підвищення кваліфікації TED, третій рівень. Він працював мультимедіа-художником та автором видань Нью-Йорк Таймс (New York Times) та POV. Як митець Баєт демонстрував свої роботи в різних куточках світу за підтримки Смітсонівської установи (Smithsonian Institution), Художньої комісії Сан-Франциско, Бруклінського музею, Оклендського музею в Каліфорнії, Центру Шомбурга, фото-фестивалю Unseen Photo Festival (Амстердам), Гете Інституту (Гана) та Національної галереї мистецтв “Захета” (Польща), серед багатьох інших.

Його колаборативний проект “На ходу” ("Along The Way") та “Міст запитань: чорношкірі чоловіки” ("Question Bridge: Black Males") було представлено на різноманітних фестивалях, серед яких кінофестиваль незалежного кіно “Санденс” (Sundance Film Festival). До його звитяг належить стипендія на навчання у TED, нагорода “Безмежність” Міжнародного центру фотографії та стипендія фонду “Жером Фаундейшн” (Jerome Foundation). Він є членом професорсько-викладацького складу Міжнародного центру фотографії та Нью-Йоркського університету і помічником керівника програми неприбуткової ініціативи “Королі проти насильства” (Kings Against Violence Initiative), організації з попередження насильства на базі лікарні та школи у районі Бруклін, у Нью-Йорку.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9