Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Лекція «Київський архітектор Іван Григорович-Барський»
Название (сокращённое отображение): 
Національний заповідник «Софія Київська» запрошує 22 лютого на лекцію «Київський архітектор Іван Григорович-Барський». Учасники події дізнаються про відомого митця епохи бароко, автора більше 20 шедеврів зодчества столиці

22 лютого о 16:00 в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться лекція «Київський архітектор Іван Григорович-Барський».

Коли йдеться про київську архітектуру доби бароко, перший, хто спадає на думку – Іван Григорович-Барський, автор більше 20 шедеврів зодчества столиці. Результатом таланту та наполегливої праці архітектора стали фонтан «Самсон», Покровська та Набережно-Микільська церкви. Без цих будівель не уявити Поділ. А без Подолу – Київ.

В архітектурному обличчі Києва найбільш художньо довершеними є пам’ятки, котрі сформувались у середині ХVІІІ ст. У чому секрет досконалості цих будівель та якою була особистість, яка їх створила, ви дізнаєтеся на лекції Проніної Марії Володимирівни, наукового співробітника Інституту Святої Софії.

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9