Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ланка. Відкриття виставки Володимира Рака
Название (сокращённое отображение): 
Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» презентує 20 вересня виставку творів Володимира Рака "Ланка", присвячену 70-річчю від дня народження мистця

 20 вересня о 17:00 Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» презентує виставку творів Володимира Рака "Ланка", присвячену 70-річчю від дня народження мистця.

Володимир Рак – природжений колорист. Стилістика його живопису вирізняється насиченими, сміливими кольоровими плямами, що організовують всю площину картини та надають декоративного звучання творам, експресивні мазки передають психологічний зміст образів. Внутрішня свобода – провідна риса його творчості.

Як зазначає сам художник: "Не просто почуття необхідно передавати в малярстві, не фольклорні мотиви; потрібно виразити невидимі актуальні і екзистенційні змісти існування людей, що працюють на землі".

Виставка триватиме до 21 жовтня.

 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9